Jaunā iPhone 6 viltojumi ir apbrīnojami tuvi oriģinālam, atzīst Skutelis

2 komentāri

Pirms kāda laika ziņojām par kādu gauži nelāgu atgadījumu, kā kāds jaunietis “iekrita” krāpnieku nagos. Uz ielas, no rokas pērkot Latvijā tik populāro sesto iPhone, kas pēcāk izrādījās viltojums. Jau toreiz lielu interesi par viltojumu – šo faktu apstiprināja oficiālie izplatītāji – izrādīja populārais blogeris un tehnoloģiju pārzinātājs Kristaps Skutelis. Kā viņam veicās ar pakaļdarinājuma testu, un vai policijā ir pieteicies vēl kāds cietušais?

Jāpiebilst, ka septembra pirmajā nedēļā Valsts policijā ir saņemts vismaz vēl viens iesniegums par gadījumu, kad personai ir piedāvāts iegādāties iPhone mobilo tālruni, kas pēc tam ir izrādījies viltots. Par notikušo šobrīd ir uzsākta pārbaude.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Rakstīt iesniegumu nevajag kautrēties, jo gadījumā, ja ir uzdarbojies krāpnieks, jāņem vērā tas, ka cietušo skaits varētu būt krietni lielāks, un jebkurā gadījumā nav jākaunas par to, ka esat kļuvis par nozieguma upuri.

Skaties foto:

Skaties video:

2 komentāri

TOP komentāri

 • :))
  +1

  :))

  cepter katlus arī tirgo šie baltajos auto par 150 - 200 :)))
  un vēl visu ko pie lielveikaliem ,lupatas,dreebes arii ,atgriezumus :))) sleegtaa iepakojumaa

  19.09.2015 11:43

 • zvaigžņu vilks
  0

  zvaigžņu vilks

  nu šausmas , nu kur tie muļķi rodas, kas ielaižas ar tiem krāpniekiem un kā viņiem patīk , ka visi uzzina par viņu pašu alkatību cerot uz labu darījumu :)

  21.09.2015 00:11

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas