Izziņo Latvijas lielākās start-up konferences datumu

0 komentāri

Latvijā lielākā IT un start-up konference TechChill Baltics 2015 savas durvis vērs 2015. gada 10. februārī.

Konference pulcēs biznesa profesionāļus, jaunuzņēmumus, tehnoloģiju entuziastus, investorus un studentus. Konferences tēma būs start-up menedžments un izaugsme.

Pirmā TechChill Baltic konference notika 2012. gadā ar nosaukumu TechCrunch Baltics. Patlaban konferencē ik piedalās vairāk nekā 300 apmeklētāju no Ziemeļeiropas reģiona, Rietumeiropas un ASV.

Šogad par TechChill Baltics 2015 tēmu ir izvēlēts start-up menedžments un izaugsme. Konferencē start-up un IT jomas pārstāvji dalīsies pieredzē un vērtēs tendences IT darbinieku meklēšanā, investīciju piesaistē, attīstības menedžmentā un komandu vadībā.

Starp runātājiem šogad ir Džons Bredfords, kurš ir programmu vadītājs TechStars akseleratorā un viens no Startup Wise Guys akseleratora dibinātājiem ar pieredzi investīciju piesaistē start-up agrajā attīstības fāzē, un Deivids Bizers, kurš darbojas Talent Fountain un kuru devē par globālās IT rekrūtēšanas pionieri starp Silīcija ieleju un Eiropas tehnoloģijas kopienām. Tostarp konferencē uzstāsies arī Kristobals Alonso (Telenor Denmark), Džordžs Berkovskis (IceCream), Endrjū Hoags (Ferocia), Ramons Rekuero Moreno (Moz), Toms Bauģis (Parsely) un Džo Koens (Sofar Sounds).

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas