Izveido jaunu lietotni, ar kuru velosipēdisti var noteikt savu braukšanas kultūras līmeni

0 komentāri

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) laidusi klajā aplikāciju Cieņ-o-metrs, ar kuru velobraucēji varēs novērtēt savu ceļu satiksmes kultūras līmeni, kā arī, kā ziņo CSDD pārstāvji, saņemt atbildi uz jautājumu – Kas atšķir labu velobraucēju no muļķa.

CSDD atgādina, ka direkcijas un partneru rīkotās Cieņas velopatruļas apliecina, ka Rīgas ielās sastopamie velobraucēji galvenokārt ir priekšzīmīgi satiksmes dalībnieki un bieži vien novērojamie konflikti ar citiem satiksmes dalībniekiem rodas vien no dažu braucēju agresīvas uzvedība uz ceļa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Videoklipā atspoguļotas tipiskākās uzvedības iezīmes gan godprātīga, gan pārgalvīga velobraucēja braukšanas stilā, atgādinot par korektu krustojumu šķērsošanu, bīstamību, ko rada agresīvs un neparedzams braukšanas stils, vai nevērība pret apkārtējo drošību un labsajūtu. Savukārt Cieņ-o-metra aplikācijā, atbildot uz 14 atraktīviem jautājumiem par ceļu satiksmes noteikumiem un savu uzvedību satiksmē, ikviens var noskaidrot, vai viņš ir Cienījams velosipēdists vai arī drīzāk ierindojas kādā pārgalvīgo braucēju kategorijā un ir ”sportists”, ”karstgalvis”, ”aklais” vai pat ”muļķis”.

Novērtējot cieņpilnākos satiksmes dalībniekus Cienījamo velosipēdistu vidū līdz 15. maijam tiks izlozēta īpaša balva – Noi Pure Fix Cycles tumsā spīdošs velosipēds.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas