Izplatīts aicinājums dronu īpašniekiem

2 komentāri

Latvijas dronu īpašniekiem un būvētājiem izplatīts informatīvs ziņojums, kurā, ņemot vērā pieaugošo dronu jeb bezpilota lidaparātu popularitāti, tiek aicināts respektēt citus gaisa telpas dalībniekus un izvairīties no incidentiem.

“Droni ir kā jauna aizraušanās, bet, ja to lietošanas laikā ar vien vairāk parādīsies nepatīkami incidenti ar gaisa satiksmes vai citiem objektiem, tad jārēķinās būs ar jauniem ierobežojumiem Latvijā,” sacīts Riga Comm Facebook lapā.

Tāpat tiek atgādināts, ka jau šobrīd drona īpašnieku var sodīt par pārkāpumiem kontrolētajās gaisa satiksmes zonās, “tāpēc pirms lido, iepazīsties ar gaisa satiksmes zonām un aizņemtajām frekvencēm!”

Vairāk par to, kur drīkst un kur nedrīkst lidot ar dronu, var uzzināt šeit!

2 komentāri

TOP komentāri

 • Dronists
  0

  Dronists

  Ja vēl tā LGS lapa būtu valsts valodā arī.

  13.08.2015 21:33

 • Jancis
  0

  Jancis

  jā, jo kaut kādu riga comm viedoklis ir ļooooaaaati svarīgs

  30.07.2015 21:58

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas