Izgudro džinsu bikses, kas bloķē bezvadu signālus

0 komentāri

Interneta pretvīrusu izstrādes firma Norton izstrādā džinsu bikses, kas bloķē dažādus bezvadu signālus, ziņo BBC.

Šādas bikses radītas, lai apturētu datu zagļus, kas pieslēdzas radiofrekvences identifikācijai Radio Frekvence Identifica, RFID). RFID tika izgudrota pirms vairākiem gadiem, lai palīdzētu lidsabiedrībām atrast noklīdušu bagāžu, personu apliecinošus dokumentus utt. Kibergarnadži pēdējā laikā pieslēdzas RFID sistēmai, lai iegūtu pasu un maksājumu karšu datus. Saskaņā ar drošības ekspertu pausto, šī problēma vēršas plašumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tehnoloģiju kompānijas Norton izstrādāto džinsu dizainu radījusi apģērbu kompānija Betabrand. Firma ražošanas procesā audumā ir iestrādājusi uz sudraba bāzes radītu materiālu, kas bloķē dažādus bezvadu signālus.

Tiek plānots, ka šīs bikses tirdzniecībā nonāks nākamā gada februārī. To mazumtirdzniecības cena būs 151 ASV dolārs. Tāpat tiek plānots pie patērētājiem laist arī līdzīgu jaku, kuras cena savukārt noteikta 198 ASV dolāru apjomā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas