Īsziņu sūtīšana drīzumā izzudīs, prognozē mobilo sakaru operatori

2 komentāri

Latvijas mobilo sakaru operatori prognozē, ka sācies mobilo īsziņu noriets un ka tuvāko gadu laikā citas viedtālruņu iespējas īsziņu sūtīšanu aizslaucīs vēstures mēslainē, noskaidrojis raidījums 900 sekundes.

Mobilo sakaru operatori novērojuši, ka īsziņu sūtīšanai sīvu konkurenci sagādā citas komunikācijas iespējas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Oksana Stankēviča, Bite Latvija klientu apkalpošanas nodaļas vadītāja:

Šis saziņas veids noteikti vairs nav tik populārs un tik aktuāls, jo tagad daudz, ar katru dienu arvien vairāk, cilvēku izmanto visāda veida aplikācijas, ar kurām ir daudz vieglāk sazināties.

Jānis Spoģis, Tele2 komercdirektors:

Īsziņas kā tādas ir stabilas, bet ar tendenci, ka interneta ziņu sūtīšana sāk apsīkt. Es domāju, ka nākotnē visas ziņas ies pārsvarā caur interneta vidi.

Citi vērojumi gan ir uzņēmumā Latvijas Mobilais telefons, taču arī tur piekrīt, ka arvien biežāk rakstveida saziņai mobilo tālruņu lietotāji izmanto dažādas aplikācijas.

Vīgants Radziņš, SIA Latvijas Mobilais Telefons pārstāvis:

Visā pasaulē pirms kāda laika jau pareģoja, ka īsziņām nāk gals un cilvēki arvien mazāk sāk sūtīt īsziņas. Taču mūsu novērojumi liecina, ka tad, kad mēs ieviesām pieslēguma veidu Brīvība, īsziņu skaits tīklā palielinājās.

Skaties video!

2 komentāri

TOP komentāri

 • m
  0

  m

  Whatsapp, snapchat.
  Vnk cilveki vairak lieto internetu, ta it ta doma.

  28.04.2015 11:54

 • Ievuks
  0

  Ievuks

  Diemžēl šis info ir galīgākais fufels. Tas pirmkārt. Otrkārt, lai nosauc kaut vienu aplikāciju, kas spēj izkonkurēt īsziņas! Rakstā nav absolūti nekā konkrēta, vien vispārīga ļera.

  20.04.2015 18:33

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas