Islāmistu hakeri plāno vērienīgu kiberuzbrukumu Francijai

0 komentāri

Francija pēdējās nedēļas laikā piedzīvojusi ievērojamu hakeru uzbrukumu skaitu. Kibernoziedznieki apgalvo, ka pieder pie islāmistu grupējuma, un kopumā ir uzlauzuši vairāk nekā tūkstoš interneta vietnes.

Francijas interneta drošības eksperti norāda, ka ceturtdien, 15. janvārī, hakeri savu aktivitāti draudējuši pastiprināt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lielākā daļa hakeru uzbrukumu bija vērsti pret samērā nelielām interneta vietnēm, kuras pieder pašvaldībām, universitātēm, baznīcām un uzņēmumiem. Uzlauztajās mājaslapās parādījās dažādi uzraksti, tostarp “Ir tikai viens dievs – Allāhs”, “Nāvi Francijai” un “Nāvi Šarlī”.

Atbildību par uzbrukumiem uzņēmušies džihādistu hakeri no Ziemeļāfrikas un Mauritānijas. Tieši ceturtdien viņi draudējuši īstenot vēl plašākus kibernoziegumus.

Tikmēr par pagājušās nedēļās asiņaino uzbrukumu laikraksta Charlie Hebdo redakcijai atbildību uzņēmies teroristiskā grupējuma Al QaedaJemenas atzars. Teroristi publicējuši video, kurā skaidro, ka nemiernieku grupējuma līderi pavēlējuši sarīkot slaktiņu, jo izdevums zaimojis pravieti Muhamedu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas