iPhone vidū izplatās vīruss, kas liek tālrunim izslēgties

0 komentāri

Šodien iPhone lietotājus sasniegusi nepatīkama vēsts – telefona operētājsistēmā ir atklāta kļūda. Proti, nosūtot ziņu ar noteiktiem simboliem ar iMessage starpniecību un kādu citu iPhone telefonu, tas tiek automātiski restartēts.

Sliktā ziņa arī ir tāda, ka telefons noteiktas konfigurācijas var nokļūt nepārtrauktā ieslēgšanās un izslēgšanas režīmā. Kā vēsta interneta avoti, ja uz iMessage aplikāciju tiek nosūtīta šādas rindas:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

effective.
Power
لُلُصّبُلُلصّبُررً ॣ ॣh ॣ ॣ

Tad telefons automātiski izslēdzas un restartējas. Turklāt telefona ”uzvedība” var būt atšķirīga atkarībā no tā, kādā veidā tiek saņemta kaitnieciskā ziņa. Speciālisti vēsta, ka, visbiežāk nosūtot minēto rindu, telefons izslēgsies un restartēsies Safe Mode režīmā. Savukārt, ja ziņojumu aplikācija bijusi atvērta skatījumu režīmā brīdī, kad atsūtīta ”kaitīgā” rinda, tad šī aplikācija var neatvērties vispār.

Lai atjaunotu tālruņa operētājsistēmu, speciālisti iesaka divu veidu risinājumus. Pirmkārt, nosūtīt kādu bildi adresātam, kas atsūtīja ”kaitniecisko” rindu, un tad izdzēst saraksti no iMessage. Otrs risinājums – ja iespējams, nosūtīt to pašu ”kaitniecisko” rindu telefona numuram, no kura tā tika saņemta.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas