iPad Air 2 pieejams arī Latvijā

0 komentāri

Pirms divām nedēļām, San Francisko, ASV, uzņēmums Apple izlaida savu jauno planšetdatoru iPad Air 2. Šodien, 5.novembrī, šī ierīce ir oficiāli sasniegusi arī Baltijas valstis. 

No šīs nedēļas, jaunie planšetdatori būs pieejami visās oficiālajās Apple produktu tirdzniecības vietās Latvijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

iPad Air 2 pieejams – zelta, sudraba un kosmosa pelēkā krāsā. Latvijā jauno planšetdatoru cenas būs sākot no 509 eiro par 16GB wi-fi versiju.

iPad Air 2 sver ir 453 gramus, un ir – 6,1 milimetrus plāns. Tas ir 18% plānāks un vieglāks par visiem iepriekšējiem iPad planšetdatoriem.

iPad Air 2 pieejams ar 64 bitu A8X mikroshēmu, kas ir par 40% ātrāka par iepriekšējām, tas ietver arī M8 līdzprocesoru, kas ievāc datus no akselerometra, žiroskopa, kompasa un jaunā barometra, tādējādi pagarinot akumulatora darbības laiku.

iPad Air 2 ietverta  jaunā 8MP iSight kamera un 1080p HD video kamera.

Jaunais iPad darbojas ar jaunāko iOS 8 operētājsistēmu.

Vienlaikus ar iPad Air 2 tirdzniecības uzsākšanu Latvijā, tirgū nonāks arī iPad mini 3. Latvijā “iPad mini 3” būs pieejams sākot no 409 eiro.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas