Internetbanku kontiem ir uzbrukts vairāk nekā 5 miljonu reižu

0 komentāri

Valstis, kurās ir liels tiešsaistes banku pakalpojumu lietotāju skaits, vilina hakerus – šā gada trešajā ceturksnī bijuši 5,68 miljoni mēģinājumu zagt lietotāju naudu, izmantojot tiešsaistes piekļuvi banku kontiem, teikts Kaspersky Lab pārskatā par 2015. gada trešo ceturksni.

Kaspersky Lab konstatējis 323 374 jaunas mobilajām ierīcēm paredzētas ļaunprogrammatūras.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Minētā ceturkšņa laikā mobilajās ierīcēs tika instalēti vairāk nekā 1,5 miljoni kaitīgu pakotņu, kas ir 1,5 reizes vairāk nekā iepriekšējā ceturksnī.

Reklāmu rādīšana lietotājiem joprojām ir galvenais veids, kā pelnīt naudu ar mobilo ierīču apdraudējumiem. Ceturkšņa laikā Kaspersky Lab novēroja šādi reklāmas izmantojošo programmu skaita pieaugumu.

Tās bieži iesakņojas upura ierīcē un izmanto superlietotāja privilēģijas, tāpēc ar tām ir grūti cīnīties. 2015. gada trešajā ceturksnī šie Trojas zirgi veidoja vairāk nekā pusi no populārākajām mobilo ierīču ļaunprogrammatūrām.

2015. gada trešajā ceturksnī šie Trojas zirgi veidoja vairāk nekā pusi no populārākajām mobilo ierīču ļaunprogrammatūrām.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas