Interneta gigantu Yahoo piemeklējusi krīze; atbrīvos1600 darbiniekus

0 komentāri

Lai pārvarētu finansiālu krīzi, ASV interneta gigants Yahoo paziņojis, ka atbrīvos vairāk nekā 1500 darbinieku.

Lai atkal gūtu peļņu, kompānija nolēmusi īstenot “agresīvas stratēģiskas pārmaiņas”, līdz gada beigām likvidējot 15% jeb aptuveni 1600 darbavietu.

Yahoo par darbinieku atbrīvošanu pavēstījis pēc tam, kad oficiālā ziņojumā tapa zināms, ka kompānija strādājusi ar aptuveni četru miljardu dolāru lieliem zaudējumiem gadā. Yahoo vadītāja Marisa Maiere paziņojusi, ka portālā tiks veiktas būtiskas izmaiņas, kas to padarīšot pievilcīgāku lietotājiem, reklāmdevējiem un investoriem.

Yahoo populārāko piedāvājumi ir interneta meklētājs, e-pasts, ziņas un sociālo mediju vietnes. Uzņēmums ilgstoši tika uzskatīts par vienu no interneta industrijas vadošajiem uzņēmumiem, līdzās plaši pazīstamajam Google.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas