Interesants pavērsiens! Microsoft datus varētu uzglabāt okeānā – zem ūdens!

0 komentāri

Tehnoloģiju gigants Microsoft nācis klajā ar jaunu veidu, kā uzglabāt datus, proti – zem ūdens. Kompānija jau ir sākusi testēšanas procesu zemūdens datu centru ieviešanai.

Patlaban datu centri ļoti stipri uzkarst, un to atdzesēšanai jātērē liels daudzums elektroenerģijas. Savukārt, iegremdējot datu centru konteinerus okeānā, atdzesēšanas funkciju pilda ūdens, tādējādi ievērojami samazinās elektrības patēriņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tuvākajā nākotnē kompānija iecerējusi centrus darbināt ar zemūdens turbīnām, kas ļautu samazināt gaisa izmešu daudzumu un centrus padarītu “dabai draudzīgus”. Turklāt, savi ieguvumi gaidāmi arī lietotājiem – paredzēts, ka datu izvietošana netālu no piekrastes varētu paātrināt piekļuvi datiem, pauž Microsoft pārstāvji.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas