Infogr.am lietotāju skaits pasaulē sasniedzis 1,5 miljonus

0 komentāri

Patlaban latviešu izveidotajai infografiku veidošanas vietnei Infogr.am visā pasaulē ir 1,5 miljoni lietotāju. Savukārt, izmantojot Infogr.am, patlaban jau izveidoti 2,7 miljoni infografiku, portālam Skaties.lv apstiprināja kompānijas Infogr.am vadītājs un dibinātājs Uldis Leiterts.

Tāpat Latvijas start-up, kas šā gada sākumā piesaistīja līdz šim lielākās start-up investīcijas – 1,34 miljonus eiro –, ir izveidojis jaunu platformu Infogr.am. Tās mērķis ir veicināt izpratni par datiem pasaulē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
Foto: LETA

Foto: LETA

Uldis Leiterts, Infogr.am dibinātājs:

Mūsu sociālā misija ir palielināt datu izpratni jeb datu lasītprasmi, tādēļ organizēsim izglītojošas programmas, iesaistīsim izcilus un enerģiskus datus veidotājus – vēstniekus – daudzās pasaules valstīs. Tie ir datu vizualizācijas eksperti, žurnālisti un ietekmīgi cilvēki.

Vienu nedēļu pēc iniciatīvas sākuma tajā ir aktīvi iesaistījušies 60 vēstnieki no vairāk nekā 40 valstīm dažādos pasaules kontinentos.

”Datu lasītprasmes uzlabošana ir mūsu misija, jo uzskatām, – tāpat kā mēs spējam rakstīt un lasīt, tāpat arī jāmāk saprast datus. Tikai tā var pieņemt gudrus lēmumus, jo īpaši biznesā,” sacīja U. Leiterts.

”Šobrīd 85% pasaules iedzīvotāju prot lasīt, un mūsu mērķis ir tādu pašu līmeni sasniegt arī datu lasītprasmē,” pauda start-up uzņēmuma vadītājs.

Pēdējo mēnešu laikā Infogr.am ir organizējis izglītojošus seminārus Rīgā, Tokijā, Sanfrancisko, Helsinkos, Marrākešā, Madridē, Stambulā. Nākotnē plānots līdzīgus pasākumus organizēt arī citās pasaules pilsētās.

Infogr.am dibināts 2012. gada februārī. Dibinātāji ir Uldis Leiterts, Raimonds Kaže un Alise Semjonova. Infogr.am ir datu vizualizācijas rīks, kas tiešsaistē ļauj ātri publicēt datus vizuāli uzskatāmā veidā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas