Indijā laiž klajā budžeta viedtālruni ”Android One”

0 komentāri

Indiā klajā laisti pirmie budžeta telefoni ”Android One”, kuru cena nedaudz pārsniegs 100 ASV dolārus.

Viedtelefoni nodrošina minimālu ”Google” operātājsistēmas piedāvāto iespēju klāstu, sarucinot arī ražošanas izmaksas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tiek paredzēts, ka ”Android One” varētu tikt piedāvāts Indijas tirgū par 6399 rūpijām jeb aptuveni 105 ASV dolāriem, ka ierīce tiek pirkta bez slēgta līguma ar kādu no mobilo sakaru kompānijām.

”Android One” ir 11,4 centimetru ekrāns, viena gigabaita operatīvā atmiņa, piecu megapikseļu kamera, kā arī divu megapikseļu priekšējā kamera. Jaunā viedtelefona procesoru ražojusi Taivānas kompānija ”Mediatek”.

Nākamo piecu gadu laikā Indijā varētu tikt pārdoti 400 miljoni šo viedtelefonu, paredz ”PricewaterhouseCoopers” analītiķi.

”Android One” Indijā tiek prezentēts vienu mēnesi pēc tam, kad klajā nāca divi viedtelefoni, kas darbojas ar ”Firefox” operētājsistēmu. Tāpat izskanējušas ziņas, ka ”Samsung” Indijā plāno laist klajā ”Tizen” telefonus.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas