Huawei un vāciešu Leica sadarbosies, solot viedtālruņu “superkameras”

0 komentāri

Huawei Consumer Business Group (BG) un Vācijas kompānija Leica Camera AG paziņojuši par ilglaicīgu stratēģiskās sadarbības uzsākšanu.

“Uzņēmumi apvienos spēkus augstas klases ierīču ražošanā un radīs jaunas kvalitātes viedtālruņu fotokameras,” teikts kompānijas izplatītajā paziņojumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vācu kompānija Leica Camera ražo fotokameras apmēram gadsimtu, un, jāatzīst, Leica kameras iecienījuši fotogrāfijas entuziasti. “Tehnoloģiskā sadarbība ar Huawei Leica Camera dod iespēju izmantot mūsu optisko ekspertīzi un piedāvāt jaunu produktu segmentu, atverot jaunas, aizraujošas biznesa iespējas mobilo ierīču sektorā. Viedtālruņi ir svarīgi foto industrijas rīki un sniedz Leica jaunas iespējas paplašināties,” tā medijiem paziņojis Leica Camera AG izpilddirektors Olivers Kaltners (Oliver Kaltner).

2012.gadā Huawei kļuva par trešo lielāko viedtālruņu ražotāju pasaulē, un 2015. gadā tā bija pirmā Ķīnas kompānija, kura pārdevusi vairāk nekā 100 miljonus mobilo tālruņu globālā mērogā gada laikā.

Foto – Huawei un Leica produkti

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas