Uz Krievijas hakeriem krīt aizdomu ēna par vērienīgu uzbrukumu ASV bankai

0 komentāri

ASV izmeklēšanas birojiem izdevies noskaidrot, ka augustā veiktajā kiberuzbrukumā hakeri nozaguši 83 miljonus ASV bankas ”JP Morgan” klientu privātos datus. Tas tiek uzskatīts par lielāko kiberuzbrukumu banku vēsturē.

Federālais izmeklēšanas birojs (FIB) izmeklē šo lietu, lai noskaidrotu, vai šis uzbrukums nav atriebība par ASV sankcijām pret Krieviju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kopumā hakeriem izdevies piekļūt kopumā 90 serveriem un visām programmām, kuras uzstādītas ”JP Morgan” bankas datoriem.

Bankas pārstāvji norāda, ka kiberuzbrukuma seku likvidēšana prasīs vairākus mēnešus.

Tas, kā hakeriem izdevies piekļūt bankas sistēmai, joprojām nav skaidrs. Vairāki drošības eksperti atzinuši, ka šāds uzbrukums nebūtu pa spēkam parastiem noziedzīgiem hakeriem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas