Google mākslīgā intelekta programma galda spēlē uzvarējusi pašu Eiropas čempionu

0 komentāri

Tehnoloģiju giganta Google mākslīgā intelekta programmai izdevies pārspēt Eiropas čempionu vienā no sarežģītākajām galda spēlēm – Go.

Programmas uzvaru eksperti novērtējuši, kā ievērojamu sasniegumu, kam būs liela ietekme un mākslīgā intelekta attīstību un izmantojamību nākotnē.

Ņemot vērā to, ka spēlētāji šajā spēlē bieži paļaujas uz instinktiem, datora izredzes uzvarēt iepriekš tika vērtētas kā zemas un uzvaras gūšana pār profesionālu spēlētāju tika uzskatīta par teju neiespējamu.

Taču izdevies pierādīt pretējo. Mākslīgā intelekta programmas attīstās ātrāk, nekā prognozēts. Kompānijas, kas strādā pie to pilnveidošanas, cer, ka drīzumā datori ne tikai mehāniski izpildīs darbības, bet būs spējīgi palīdzēt cilvēkiem lēmumu pieņemšanā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas