Gmail piedāvā jaunu funkciju, kas ļauj žigli atbildēt uz e-pastiem

0 komentāri

Ar inovāciju nācis klajā interneta gigants Google. Tā piedāvātajā e-pastā Gmail turpmāk būs jauna funkcija ar ātrāku veidu, kā atbildēt uz e-pastiem.

Proti, turpmāk, izmantojot tā dēvēto Gudrās atbildes funkciju, uz elektronisko vēstuli varēs atbildēt dažu sekunžu laikā. Jaunā funkcija pati izlasa e-pastu un piedāvā vairākas īsas frāzes, no kurām izvēlēties piemērotāko atbildi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Google mierina, ka lietotājiem nav jāuztraucas, viņu e-pastus neviens svešs nelasīs, jaunā funkcija balstīta uz gudru tehnoloģiju, kas atlasa atslēgas vārdus e-pastā un, pamatojoties uz tiem, piedāvā atbildes.

Turklāt jaunā funkcija spējot noteikt arī intonāciju, ja elektronisko vēstuli nolasa skaļi. Piemēram, ja balsī dzirdams humors vai lasītājs smejas, funkcija piedāvā atbildi – “labs joks”.  Jaunā iespēja iOS un Android lietotājiem pieejama no šodienas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas