Gandrīz 8 miljoni eiro – tik daudz Tele2 ieguldīs 4G tīklu attīstībā Latvijā

0 komentāri

Vadošais mobilo sakaru operators Tele2 šā gada trešajā ceturksnī uzrādījis labus darbības rezultātus un palielinājis apgrozījumu par 3,1% salīdzinājumā ar to pašu periodu pērn, sasniedzot 26,3 miljonus eiro. Mobilo sakaru apgrozījums no pakalpojumiem pieauga par 2,3% un bija 16,1 miljona eiro apmērā.

“Šogad, investējot 7,7 miljonus eiro, Tele2 ir izvirzījies līderpozīcijās ar Latvijā plašāko 4G tīkla pārklājumu. Šāds sasniegums mums ir devis labus biznesa rezultātus un augstu klientu apmierinātību. Tele2 turpina strauji augt aktīvu mobilā interneta lietotāju skaits un datu patēriņš, kas nodrošina stabilu izaugsmi – šogad katru ceturksni esam palielinājuši apgrozījumu no pakalpojumiem par gandrīz miljonu eiro,” saka uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Mēs turpinām būtiski investēt un paralēli 4G tīklam būvējam arī 4G+ jeb LTE Advanced tīklu, kas tuvāko mēnešu laikā būs pieejams vēl 15 pilsētās. Tik strauja 4G un 4G+ tīkla attīstība visā valsts teritorijā mums nodrošina tehnoloģiskā līdera statusu, savukārt mūsu klienti var baudīt vienus no labākajiem mobilo sakaru pakalpojumiem Eiropā,” piebilst Vancovičs.

Tele2 ir plašākais 4G tīkla pārklājums Latvijā, nodrošinot to 90% iedzīvotāju. Mobilo sakaru operatora 4G+ tīkls ir pieejams Rīgā un Ventspilī un drīzumā būs arī Daugavpilī, Jelgavā, Liepājā, Siguldā, Rēzeknē, vēlāk arī Cēsīs, Dobelē, Jūrmalā, Kuldīgā, Ogrē, Olainē, Salaspilī, Saldū, Tukumā un Valmierā. Uzņēmums saglabās augstu investīciju apmēru arī 2016. gadā, turpinot attīstīt 4G un 4G+ tīklu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas