Gandrīz 8 miljoni eiro – tik daudz Tele2 ieguldīs 4G tīklu attīstībā Latvijā

0 komentāri
Gandrīz 8 miljoni eiro – tik daudz Tele2 ieguldīs 4G tīklu attīstībā Latvijā
Foto: EPA / LETA

Tev noteikti jāizlasa

Vadošais mobilo sakaru operators Tele2 šā gada trešajā ceturksnī uzrādījis labus darbības rezultātus un palielinājis apgrozījumu par 3,1% salīdzinājumā ar to pašu periodu pērn, sasniedzot 26,3 miljonus eiro. Mobilo sakaru apgrozījums no pakalpojumiem pieauga par 2,3% un bija 16,1 miljona eiro apmērā.

“Šogad, investējot 7,7 miljonus eiro, Tele2 ir izvirzījies līderpozīcijās ar Latvijā plašāko 4G tīkla pārklājumu. Šāds sasniegums mums ir devis labus biznesa rezultātus un augstu klientu apmierinātību. Tele2 turpina strauji augt aktīvu mobilā interneta lietotāju skaits un datu patēriņš, kas nodrošina stabilu izaugsmi – šogad katru ceturksni esam palielinājuši apgrozījumu no pakalpojumiem par gandrīz miljonu eiro,” saka uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.

“Mēs turpinām būtiski investēt un paralēli 4G tīklam būvējam arī 4G+ jeb LTE Advanced tīklu, kas tuvāko mēnešu laikā būs pieejams vēl 15 pilsētās. Tik strauja 4G un 4G+ tīkla attīstība visā valsts teritorijā mums nodrošina tehnoloģiskā līdera statusu, savukārt mūsu klienti var baudīt vienus no labākajiem mobilo sakaru pakalpojumiem Eiropā,” piebilst Vancovičs.

Tele2 ir plašākais 4G tīkla pārklājums Latvijā, nodrošinot to 90% iedzīvotāju. Mobilo sakaru operatora 4G+ tīkls ir pieejams Rīgā un Ventspilī un drīzumā būs arī Daugavpilī, Jelgavā, Liepājā, Siguldā, Rēzeknē, vēlāk arī Cēsīs, Dobelē, Jūrmalā, Kuldīgā, Ogrē, Olainē, Salaspilī, Saldū, Tukumā un Valmierā. Uzņēmums saglabās augstu investīciju apmēru arī 2016. gadā, turpinot attīstīt 4G un 4G+ tīklu.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas