”Galaxy” vārgo rezultātu dēļ ”Samsung” peļņa piedzīvos milzu kritienu

0 komentāri

Dienvidkorejas tehnoloģiju kompānijas ”Samsung Electronics” ceturkšņa peļņa gada griezumā varētu nokristies par 60%, prognozē kompānija. Kā galvenais iemesls tiek minēta ”Galaxy” viedtālruņu pārdošanas apjomu samazināšanās.

Kopumā šā gada ceturksnī, kas noslēdzās septembrī, tehnoloģiju kompānijas saimnieciskās darbības ieņēmumi tiek lēsti 3,8 miljardu ASV dolāru apjomā. Tas ir mazāk nekā iepriekš paredzēja nozares analītiķi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Patlaban grūti klājas ”Samsung” telefonu ražošanas nodaļai, kurai spēcīgu sāncensību rada kompānijas ”Apple”, kā arī ”Xiaomi” un ”Lenovo”. ”Samsung” viedtelefonu flagmanis ”Galaxy” zaudējis tirgus daļu lētākiem telefonu modeļiem, kuriem arī ir lieli ekrāni un plašs piedāvāto iespēju klāsts.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas