Francija par terorisma attaisnošanu bloķējusi piecas tīmekļa vietnes

0 komentāri

Saskaņā ar šogad ieviestajām jaunajām valdības pilnvarām Francija bloķējusi piecas tīmekļa vietnes, kas apsūdzētas terorisma attaisnošanā, pirmdien paziņojusi Iekšlietu ministrija.

Viena no vietnēm – Al Hayat Media Center – tiek turēta aizdomās par saistību ar teroristu grupējumu Islāma valsts, kas kontrolē plašas teritorijas Irākā un Sīrijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kopš pagājušās nedēļas beigām bloķēta arī tīmekļa vietne islamic-news.info.

Rīkojums par vietņu aizliegšanu tika nosūtīts interneta pakalpojumu sniedzējiem, kuriem tika dotas 24 stundas, lai veiktu visus nepieciešamos pasākumus vietņu bloķēšanai.

Francijas parlaments novembrī apstiprināja plašu pretterorisma pasākumu kopumu, un to gaitā tika ieviesta arī pasu konfiskācija personām, kas tiek turētas aizdomās par nodomu pievienoties džihādistiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas