Francija grib ieviest radikālas izmaiņas Facebook un Twitter

0 komentāri

Francija ierosinājusi ieviest radikālas starptautiskas izmaiņas sociālajos tīklos, kas uzliktu par pienākumu tīkla piegādātājiem ziņot par kūdīšanu uz vardarbību.

Ar šādu prasību Francija vērsusies Apvienoto Nāciju organizācijā (ANO). Francija vēlas, lai pēc traģiskajiem teroraktiem janvāra sākumā visas ANO dalībvalstis sāktu kopīgu darbu pie vardarbības apkarošanas internetā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šīs valsts ierēdņi norāda, ka internetā viegli un lielā apmērā pieejami naidpilni video, kuros tiek izteikti nāves draudi un kultivēta propaganda. Līdz šim šiem video nav tikusi piegriezta attiecīga vērība. Francija norāda, ka ir jāievieš radikālas izmaiņas tajā, kā valdības reaģē uz tādiem sociālo tīklu ierakstiem Facebook un Twitter. Francija vēlas, ka minētos uzņēmumus – sociālos tīklus – būtu iespējams saukt pie juridiskas atbildības, ja tajos tiek publiskota ar vardarbību un naidu kurināšanu saistīta informācija.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas