FOTO: pirmie airDog aizsūtīti klientiem; plāno radīt jaunu lidaparāta modeli

2 komentāri

Pirmie bezpilota lidaparāti airDog ir izsūtīti pasūtītājiem. airDog idejas autori paziņojuši, ka grasās izstrādāt vēl vienu bezpilota lidaparāta modeli un piesaistīt finansējumu.

Kopumā līdz šim brīdim airDog attīstībā ieguldīti 3,5 miljoni eiro, stāsta tā idejas autors Edgars Rozentāls.

Patlaban klientiem izsūtīti “daži desmiti” airDog eksemplāru, un kompānija gaida klientu atsauksmes. Kā pauda E. Rozentāls, nevienam neesot nojausmas par to, kā šāda veida bezpilota lidaparātam būtu jādarbojas, jo šis ir pirmais tāda veida produkts.

Nākamgad airDog plāno arī sākt tirdzniecību veikalos, ne vien iepriekš pasūtot, kā tas bijis līdz šim, sacīja E. Rozentāls.

airDog ir bezpilota lidaparāts, kas autonomi seko objektam un filmē to ar GoPro sporta kameru.

airDog izstrādātāja ir SIA Helico Aerospace Industries, kas pilnībā pieder ASV reģistrētajam Airdog Inc. Uzņēmums pērn apgrozījis 159 754 eiro, bet strādājis ar 206 613 eiro zaudējumiem.

Foto!

Skaties video:

2 komentāri

TOP komentāri

 • Rob
  0

  Rob

  Mājaslapā norādīts kaut kur ap 1300€ vai $. Ieskaties pats

  18.10.2015 21:31

 • RIZANJINpekja
  0

  RIZANJINpekja

  bet cik tas airdogs maksa?

  15.10.2015 15:35

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas