FOTO: Latvijā sāk tirgot “parastajam pulkstenim” līdzīgo Gear S2 viedpulksteni

0 komentāri

No šodienas Latvijā pieejams Samsung Gear S2 viedpulkstenis, kura forma veidota tā, lai tas atgādinātu “parastos pulksteņus”.

Viedpulkstenī ir tādas iespējas kā pārskatīt kalendāru, pārbaudīt e-pastu, izlasīt un nosūtīt ziņojumus tieši no viedpulksteņa, sekot līdzi veselīgam un aktīvam dzīvesveidam. Pulkstenim ir apaļa forma un rotējošs ietvars.

”Krosiņam ļoti palīdz iespēja pulkstenī redzēt noskrieto distanci, pulsu un soļu skaitu, turklāt treniņa laikā var ērti lasīt arī mājinieku sūtītās ziņas – uzmundrinājuma vārdi soli padara raitāku,” stāsta televīzijas seja Jana Duļevska.

Foto:

Viedpulkstenim ir apaļš 1,2 collu diametra augstas izšķirtspējas ekrāns, Tizen OS operētājsistēmas platforma un 1 GHz divkodolu procesors. Viedtālrunis ir savienojams ar visiem Android 4.4 un augstākās versijas viedtālruņiem. Baterija bez uzlādes var darboties divas līdz trīs dienas.

Viedpulkstenis pieejams divos variantos – Gear S2 un Gear S2 classic.

Aptuvenā mazumtirdzniecības cena Gear S2 modelim ir 349 eiro, savukārt Gear S2 classic versijai – 379 eiro.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas