FOTO: iespējams, visprogresīvākajam robotam pasaulē mācīs vēl jaunas iemaņas

0 komentāri

Šobrīd Japānā populārākā robota autoriem aptrūkušās idejas, ko iemācīt izmēros nelielajam humanoīdam. Tāpēc talkā aicināti programmatūras ražotāji, lai robotu pielāgotu jauniem darbiem.

Robots Pepper šobrīd ir viens no populārākajiem humanoīdiem Japānā – un tā autori plāno vēl vairāk paplašināt tā funkciju klāstu, kurā jau ietilpst smiešanās, kafijas pasniegšana, turklāt tas ir pietiekami attīstīts, lai to izmantotu kā klientu apkalpošanas servisa darbinieku vai tirdzniecības konsultantu.

Tagad tā ražotājiem aptrūkušās idejas, un viņi nolēmuši robota programmatūru piedāvāt IT speciālistiem, lai tie nāk klajā ar jaunām programmām, kuras ielādēt robota elektroniskajās smadzenēs.

Foto

Šobrīd Pepper jau izmanto vairāk nekā 500 Japānas uzņēmumu, tostarp Nestle un Nissan. Tas maksā nepilnus 2 tūkstošus dolāru, un pirmie seši tūkstoši tā eksemplāru tika pārdoti minūtes laikā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas