FOTO: Aminata prezentē pirmo Latvijā radīto viedtālruni

7 komentāri
FOTO: Aminata prezentē pirmo Latvijā radīto viedtālruni
elevatus FOTO:Elevatus

Tev noteikti jāizlasa

Latvijas uzņēmumam – mobilo tālruņu, planšetdatoru un tālruņu aksesuāru tirgotājam Evelatus šogad aprit 10 gadu. Svinot šo jubileju, īstenots ilgi lolots mērķis – tirgū nonāk pirmais pēc pašu projekta izstrādātais viedtālrunis Evelatus Classic, kas aprīkots ar astoņkodolu nanoprocesoriem un Android 4.4.2 operētājsistēmu.

”Esam lepni, jo ir īstenojies ilgi lolotais sapnis – piedāvāt Latvijas pircējiem pašu radītu viedtālruni. Vērtējot 10 gadu darba pieredzi, esam secinājuši, ka mūsdienās viedtālrunis kļuvis par cilvēka dzīvesveida atbalstu. Katra patērētāju grupa izmanto konkrētas mobilā tālruņa funkcijas, bet dažas no tālruņa novatoriskajām funkcijām lieto reti vai nelieto nemaz, tāpēc uzņēmuma plānos ir izlaist tālruņus, kas atbilst konkrētā klienta interesēm – mūzikas faniem, fotomīļiem, klasiska, moderna dizaina cienītājiem vai tiem, kuriem patīk vienkāršs pogu tālrunis”, atklāj kompānijas vadītājs Valters Ģērmanis.

Pirmā jauno viedtālruni jau paspēja izmēģināt talantīgā mūziķe, Latvijas pārstāve Eirovīzijas dziesmu konkursā Aminata Savadogo.

”Pirms neilga laika sāku lietot Evelatus Classic ikdienas dzīvē. Man ir svarīga iespēja lietot internetu, laikus pārbaudīt un atbildēt uz e-pastiem. Tāpat man ir svarīgs kvalitatīvs un spožs ekrāns ar augstu izšķirtspēju. Pēc pieredzes zinu, ka tik augstas izšķirtspējas ekrānu nav iespējams sastapt līdzīga cenu diapazona tālruņos,” stāsta Aminata.

Evelatus Classic tālrunis ir aprīkots ar  astoņkodolu nanoprocesoriem. Tālrunis ir aprīkots ar Android 4.4.2 operētājsistēmu, kas sniedz neskaitāmas saziņas un izklaides iespējas, kā arī ar Gudro žestu tehnoloģiju, kas ļauj, divreiz pieskaroties ekrānam, ieslēgt aparātu, pat neņemot to rokās, kā arī iedarbināt citas funkcijas. Ļoti ērts ir tālruņa augšējā daļā iebūvētais Led indikators, kas ar gaismas signālu atgādinās par neievērotu zvanu vai īsziņu.

7 komentāri

TOP komentāri

 • Jānis
  +9

  Jānis

  Ja VEFs nebūtu prihvatizēts, savi viedtālruņi Latvijai būtu jau sen. Paskatoties, ko ražoja partijas vajadzībām, esmu par to pilnīgi pārliecināts.

  28.05.2015 08:26

 • Helmuts
  +8

  Helmuts

  Vispar man prieks ka musu mazaja valsti notiek sada meroga notikumi, jo principa domaju ka ne katra valsti ir viedtalrunis zem vieteja valsts zimola. Uz prieksu, gaidam nakamos.

  28.05.2015 10:14

 • Līga
  +7

  Līga

  Malači, tagad mums ir ar ko lepoties, mums tagad ir savs viedtālrunis! :)

  28.05.2015 10:22

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas