FIB apiet Apple telefona drošību un uzlauž teroristu iPhone

0 komentāri

ASV Federālajam izlūkošanas birojam bez kompānijas Apple palīdzības izdevies pašu spēkiem atbloķēt Sanbernardīno teroraktu veicēja telefonu.

Federālais birojs informē, ka visa iegūtā informācija nodota tālākai izmeklēšanai. FIB norāda, ka šobrīd plašāki komentāri par to, kādu informāciju izdevies iegūt, netiks sniegti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat netiek atklāts, ar kādas programmatūras palīdzību izdevies atbloķēt viedtālruni. Jau vēstījām, ka tehnoloģiju gigants Apple atteicās sadarboties ar FIB, norādot, ka tālruņa atbloķēšana ietekmētu klientus visā pasaulē.

Atgādināsim, ka pagājušā gada nogalē divi ar teroristisko grupējumu Daesh saistīti uzbrucēji apšaudē Sanbernardīno pilsētā nogalināja 14 cilvēkus.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas