Facebook, Twitter un YouTube Francijā var nākties atbildēt par naidu kurinošu saturu

0 komentāri

Trīs organizācijas Francijā vērsušās pret sociālajiem medijiem Facebook, Twitter un YouTube par naidu kurinoša saturu izvietošanu šajās vietnēs, ziņo BBC.

Proti, prasības pret minētajiem interneta medijiem ir Francijas Ebreju studentu apvienībai, kā arī organizācijām SOS Racisme un SOS Homophobie. Kopumā laika posmā no 31. marta līdz 10 maijam organizācijas Facebook, Twitter un YouTube atradušas 586 naidu kurinošus ierakstus. Organizācijas norāda, ka sociālajos tīklos atrodams antisemītisks, rasistisks un homofobs saturs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Gan Facebook, gan Twitter, gan YouTube pārstāvji medijam BBC snieguši komentārus, kuru galvena ideja ir – vietnes nekādā gadījumā neatbalsta naidu kurinošus ierakstus.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas