Facebook pasaules ekonomikai nodrošina 227 miljardus dolāru

0 komentāri

Sociālais medijs Facebook pasaules ekonomikai nodrošinājis 227 miljardus ASV dolāru jeb 195,6 miljardus eiro. Turklāt Facebook pasaulē nodrošina arī 4,5 miljonus darba vietu.

Ar šādu paziņojumu nākusi paša Facebook vadība, norādot, ka dati iegūti, sadarbojoties ar auditorfirmu Deloitte&Touche. Pētījumā ņemti vērā uzņēmumi, kas sociālajā tīklā Facebook izveidojuši savus kontus, mobilās aplikācijas, spēles, kuras arī attiecīgi rada ekonomisko aktivitāti. Proti, kādam uzņēmumam reklamējot sevi Facebook, tiek gūti ienākumi, kurus tiešā veidā var saistīt ar pašu Facebook, norāda sociālā tīkla pārstāvji.

Tāpat Facebook uzsver, ka sociālais tīkls pats par sevi arī palielina patērētāju pieprasījumu, piemēram, pēc tiešsaites pakalpojumiem.

Facebook arī palīdz radīt jaunu mazo biznesu vilni, uzsver sociālā medija izpilddirektore Šerila Sendberga. Turklāt viņa norāda, ka uzņēmumi tiek radīti ļoti dažādās nozarēs – kā modes industrijā, tā veselīga dzīvesveida jomā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas