Facebook izveidos īpašu pogu ziedojumiem cīņai pret Ebolas vīrusu

0 komentāri

Kompānija Facebook plāno izveidot īpašu pogu, kas ļaus sociālā tīkla lietotājiem vieglāk ziedot organizācijām, kuras cīnās ar Ebolas vīrusa epidēmiju Rietumāfrikā.

Ziedot būs iespējams tādām organizācijām kā International Medical Corps, Save the Children un Sarkanā Krusta un Sarkanā Pusmēness starptautiskajām federācijām (IFRC).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Krīzes laikos cilvēki vēršas Facebook, lai uzzinātu, kas notiek, dalītos pieredzē un piedāvātu atbalstu,” teikts Facebook paziņojumā.

Tajā norādīts, ka organizācijas jau izmanto sociālo tīklu līdzekļu vākšanai, bet kompānija vēlas “palielināt šos aicinājumus rīkoties un palīdzēt organizācijām palielināt informētību un tieši sasaistīties ar cilvēkiem visā pasaulē”.

Ziedojuma poga ļaus Facebook lietotājiem pa tiešo nosūtīt naudu vienai no trim organizācijām.

Facebook norādīja, ka sadarbojas arī ar ANO Bērnu fondu (UNICEF), lai Ebolas vīrusa skartajās valstīs un kaimiņvalstīs izglītotu cilvēkus par saslimšanas simptomiem un ārstēšanu.

Uzņēmums arī paziņoja, ka sadarbosies arī ar nevalstisko organizāciju NetHope, lai ar saviem sociālā tīkla pakalpojumiem atbalstītu palīdzības organizācijas darbiniekus Gvinejā, Libērijā un Sjerraleonē.

Facebook dibinātājs Marks Cukerbergs pagājušajā mēnesī paziņoja, ka kopā ar sievu ziedos 23 miljonus dolāru, lai palīdzētu ASV centienos savaldīt Ebolas epidēmiju.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas