EK apsūdz Google konkurences kropļošanā; interneta gigantam milzu naudassods

1 komentārs

Jau kārtējais liela mēroga strīds starp Eiropas Komisiju (EK) un ASV interneta milzi Google. Šoreiz Brisele to apvaino konkurences kropļošanā.

Pēc Komisijas domām, Google interneta meklētājs mērķtiecīgi priekšplānā izvirza savus produktus un tikai pēc tam – konkurentu piedāvājumu. Viens no tiem ir Google attīstītā operētājsistēma Android, kas dominē mobilo iekārtu tirgū.

ASV kompānija Briseles pārmetumus noraida, saucot tos par nepamatotiem. Pēc Google teiktā, cilvēkiem esot plašākā izvēles iespēja kā jebkad, un viņi paši izraugoties, kuras lapas apmeklēt un kādus produktus iegādāties.

Ja EK tomēr pierādīs savu taisnību, Google var draudēt naudassods pat vairāk nekā 6 miljardu ASV dolāru apmērā.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Realmaven
    0

    Realmaven

    varbut vareja uztaisit kkaadu starptautisku balsoshanu Google sakaraa, tieshi lietotaji lai balso nevis valsviiri kko lemj... lietotaji ar google ir apmierinati, bet ES vadiibaa darbojas nekompetenti cilveki, kuri progresu uzskata par konkurences kroploshanu...

    16.04.2015 13:37

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas