Eiropas Parlaments nobalso par Google sadalīšanu

0 komentāri

Eiropas Parlaments (EP) ceturtdien, 27.novembrī, nobalsoja par interneta giganta Google sadalīšanu, tas radījis saasinājumu jau ilgstošajās nesaskaņās starp kompāniju un Eiropas Savienību (ES).

EP deputāti atbalstījuši ierosinājumu, kas aicina ES apsvērt iespēju likt Google atdalīt meklēšanas biznesu no citiem uzņēmuma pakalpojumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

EP nav tiesību sadalīt Google, taču tas raida skaidru ziņu par politiķu vēlmi, lai regulatori ieņemtu stingrāku nostāju šajā jautājumā.

ASV politiķi jau kritizējuši šādu ierosinājumu. Šādā veidā ES vēršas pret Savienoto Valstu tehnoloģiju uzņēmumiem.

EP balsojums ir pirmā reize, kad tas nobalsojis par kādas kompānijas sadalīšanu, norādot uz ES un Google nesaskaņu nopietnību.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas