Aizturēto hakeru vidū bijuši Latvijas iedzīvotāji tomēr nav

0 komentāri

Vakar, 21. novembrī, tika ziņots, ka saistībā ar datoru uzlaušanu un piekļūšanu lietotāju datoru videokamerām Eiropā kopumā aizturēti 15 kibernoziedznieki, tostarp arī Latvijas iedzīvotāji. Tomēr izrādījies, ka Latvijas iedzīvotāju aizturēto hakeru vidū nav, portālam Skaties.lv sacīja Valsts policijas pārstāvji, norādot, ka ārvalstu mediju un ārvalstu policijas starpā radusies kāda komunikācijas kļūme.

Hakeri aizturēti arī Lielbritānijā, Igaunijā, Francijā, Rumānijā, Itālijā un Norvēģijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kibernoziedznieki izmantojuši paņēmienu, ko mēdz dēvēt par ratting, proti, viņiem izdevies piekļūt upuru datoru videokamerām.

Ļaunprātīgās programmatūras izmantošana, lai piekļūtu lietotāju videokamerām bez pašu lietotāju ziņas, ir kļuvusi ārkārtīgi izplatīta, ziņo Lielbritānijas aģentūra, kas atbildīga par drošību internetā.

Palama ratting piešķirta no ļaunprātīgās programmatūras Remmote Acces Trojans .

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas