“eBay” atdalīs struktūrvienību “PayPal” atsevišķā uzņēmumā

0 komentāri

ASV interneta izsoļu un tirdzniecības kompānija “eBay Inc.” otrdien piekrita akcionāru prasībai no nākamā gada atdalīt interneta maksājumu pakalpojumu struktūrvienību “PayPal” atsevišķā uzņēmumā.

Kompānija norāda, ka pašreizējie “eBay” akcionāri saņems akcijas jaunizveidotajā “PayPal” proporcionāli viņu pašreizējai akciju daļai.

Šī atdalīšana sniegs akcionāriem krietni mērķtiecīgāku investīciju iespējas un palielinās uzņēmuma vērtību ilgtermiņā, vēsta “eBay”.

Sīkāku informāciju par “PayPal” atdalīšanu kompānija pagaidām nesniedz.

Baumas par atdalīšanu, ko investors Karls Ikans neveiksmīgi centās panākt šā gada pavasarī, virmo jau kopš augusta beigām.

“eBay” ziņo, ka nolēmis atdalīt “PayPal” pēc rūpīgas vairāku stratēģisku iespēju izvērtēšanas, un plāno atdalīšanu pabeigt nākamā gada otrajā pusē.

“PayPal” pērn nodrošināja 41% no “eBay” ienākumiem, un struktūrvienībai ir vairāk nekā 152 miljoni aktīvu lietotāju.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas