Cik droši viedtālrunī var glabāt intīmus foto?

0 komentāri

Laikā, kad pasauli vienu pēc otra pāršalc arvien jauni slavenību kailfoto skandāli, aktuāls kļūst jautājums, cik dorša ir fotogrāfiju glabāšana viedierīcēs. To devās noskaidrot raidījums “Bez Tabu”.

Septembra sākumā par hakeru upuriem krita Holivudas zvaigznes Dženifera Lourensa, Kirstena Dansta, Arianna Grande, Selēna Gomesa un citas. Fotogrāfijas iegūtas, visticamāk, izmantojot ”iCloud” servisu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Bildes tiek nopludinātas no šī “cloud” saglabāšanas servisa, kurā ir rezerves kopija telefonam un visam tā saturam. Šī kopija ir aizsargāta ar lietotāja paroli, bet diemžēl šīs paroles nav bijušas drošas,” sacīja Gints Mālkalnietis, IT Drošības speciālists.

Parasti, ja tiek aizmirsta parole, lietotājam ir jāatbild uz kādu privātu jautājumu, un biežākais no šiem jautājumiem ir, piemēram, mājdzīvnieka vārds. To gan nelabvēļiem nav grūti uzzināt, piemēram, aplūkojot informāciju sociālajos tīklos, stāsta G. Mālkalnietis.

Tāpat viedtālruņus nedrošus padara paši lietotāji, ielādējot programmas no nezināmām vietnēm.

Tāpat speciālisti iesaka e-pastā noteikt divpakāpju verifikācijas sistēmu, lai ziņojumi par pieslēgšanos e-pastam nokļūtu arī telefonā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas