Briti valstī grib ieviest ”digitālos ministrus”

0 komentāri

Lielāko Lielbritānijas tehnoloģiju firmu pārstāvji aicinājuši valdību iecelt ”digitālos ministrus” katrā valdības departamentā.

Organizācijā ”TechUK”, kas prasa šādu jauninājumu valsts pārvaldē, ir apvienojušies aptuveni 850 tehnoloģiju kompāniju pārstāvji. Šāda aicinājuma mērķis ir panākt, ka ”Lielbritānija kļūst par digitālo prasmju centru”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Līdzšinējie centieni Lielbritānijā ieviest speciālu vīzu, kas palīdzētu valstī attīstīt start-up kustību, piesaistot ārvalstu speciālistus, nav bijuši visai sekmīgi, atzina ”TechUK” pārstāvji. Jauni tehnoloģiju censoņi, kas vēlas darboties Lielbritānijā, sastopas ar birokrātiju, savukārt lielo kompāniju pārstāvji pauž, ka tehnoloģiju speciālistu migrācijas process ir pārāk laikietilpīgs.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas