Bite negaidīti paaugstina tarifus!

5 komentāri

Trešdien, 25. maijā, telekomunikāciju operatora Bite valde nākusi klajā ar paziņojumu, ka no šā gada 1. jūlija visu tarifu plānu cenas tiks celtas par 0,87 eiro.

Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Freds Renčaks, komentējot situāciju, norāda, ka, lai sasniegtu uzņēmuma izvirzītos mērķus, sāk investēt jau tagad, tādēļ pārskata tarifu plānu cenas, pievienojot 0,87 eiro to ikmēneša maksai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Lai sagatavotos augošajām klientu vajadzībām, uzņēmums tīkla attīstībā līdz 2020. gadam plāno ieguldīt 45 miljonus eiro,” piebilda Renčaks.

Visiem klientiem ir izsūtītas vēstules par izmaiņām līgumā. Jaunais tarifs attieksies arī uz tiem klientiem, kuri līgumus slēguši pirms paziņojuma. Klienti, kas nevēlēsies apstiprināt izmaiņas, 30 dienu laikā varēs līgumu lauzt.

”Ja jūties sarūgtināts un vēlies aprunāties, satiekot mani klātienē, tad es Tevi gaidīšu Andalūzijas Sunī, Elizabetes ielā 83, Rīgā, 31. maijā, laika posmā no 14:00 līdz 18:00. Lai varam to izrunāt pie alus (vai kvasa) kausa, kā cilvēcīgā biznesā pieklājas. Ja izmaiņas Tevi pārāk nesatrauc, bet Tu tik un tā vēlies atnākt – arī tad es Tevi gaidīšu,” uzņēmuma mājaslapā aicina Renčaks.

5 komentāri

TOP komentāri

 • Lolita Luce( Liepa)
  +3

  Lolita Luce( Liepa)

  Esmu laimīgi tikusi vaļā no Bites,varat celt tos tarifus cik gribat!!!

  25.05.2016 17:57

 • Martins
  +2

  Martins

  Piekritu, pakalpojumu kvalitate liek veleties labaku. Dazviet pilsetas cetra nav pieejams 4g. Lauku teritorijas zonas vispar nav - labi ja var piezvanit vispar - max ieraudzit "e" burtinu telefona augseja sturi... Sezu tagad cafe - lejupielades atrums 3mbps, augsupieladi neizmerija tikla klumes del - nez kur merits tas "speedtest atrakais internets" latvija.....?

  26.05.2016 13:25

 • so-so
  +2

  so-so

  kāpēc 30dienu laikā,ja es tur būtu tai bitē,tad tūlīt aizietu par šitādu izgājienu..maz redz viņiem,kauna nemaz nav-blēži!!

  25.05.2016 19:15

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas