Bez maksas var pārbaudīt savu datoru pie datorologa

0 komentāri

Bez maksas pārbaudīt datoru, novērst problēmas un saņemt konsultāciju vēl divas stundas var Latvijas Universitātes (LU) Matemātikas un informātikas institūtā.

Datorologu pakalpojumi ir pieejami ikvienam interesentam, kurš vēlas pārbaudīt, kādā stāvoklī ir viņa dators, un izārstēt to no vīrusiem, ja tādi tiek konstatēti.

Vienlaikus IT drošības speciālists arī konsultēs par to, kā pasargāt savus datus, privāto dzīvi un naudu e-vidē. Cilvēki, kas ieradušies pārbaudīt datorus, pārsvarā sūdzas par to lēno darbību un aizkavēto reakciju.

Biežākās datoru problēmas saistītas ar neatjaunotu programmatūru, vairākām antivīrusu programmām un vīrusiem vai nevajadzīgi lejupielādētiem programmu paplašinājumiem, kas palēnina datoru darbību.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas