Augustā Latvijas tirgū nonāks trīs jaunas “Samsung” “Galaxy” ierīces

0 komentāri

“Samsung Electronics” laidis klajā trīs jaunas “Galaxy” sērijas ierīces, kas Latvijas tirgū nonāks šī gada augustā. Produktu klāstu paplašinās “Samsung” jaunākā flagmaņa kompaktā versija “Galaxy S5 mini”. Savukārt “Galaxy Core II” un “Galaxy Young 2” būs zemcenas viedtālruņi.

“Galaxy S5 mini” viedtālrunis aprīkots ar 4,5 collu HD Super AMOLED ekrānu. Ierīce aprīkota ir IP67 izturības standarts, Ultra Power Saving enerģijas taupīšanas režīms, sirdsdarbības ritma sensors, pirkstu nospiedumu lasītājs un savienojamība ar “Samsung” valkājamajām ierīcēm. “Galaxy S5 mini” ir aprīkots ar četrkodolu 1,4 GHz procesoru un 1,5 GB operatīvo atmiņu. Viedtālrunim ir 8 megapikseļu fotokamera un LTE savienojuma atbalsts. Ierīces mazumtirdzniecības cena būs aptuveni 449 eiro.

“Galaxy Core II” ir 4,5 collu ekrāns, 1,2 GHz četrkodolu procesors, 2000 mAh ietilpības baterija. Viedtālrunī ir arī iebūvēta 5 megapikseļu fotokamera ar LED zibspuldzi, “Samsung” “TouchWiz Essence” lietotājsaskarne. Ierīci darbina “Android” 4.4 operētājsistēma. Papildus iepriekšminētajam “Galaxy Core II” aprīkojumā ietilpst arī “Dual SIM” tehnoloģija. Plānotā ierīces mazumtirdzniecības cena ir aptuveni 160 eiro.

“Galaxy Young 2” darbību nodrošina 1 GHz procesors, 1300 mAh ietilpības baterija, 3 megapikseļu fotokamera un 3,5 collu HVGA skārienekrāns. Arī “Galaxy Young 2” ir apgādāts ar “Samsung” “TouchWiz Essence” lietotājsaskarni, kā arī ar “Android” 4.4 operētājsistēmu. Ierīces mazumtirdzniecības cena ir aptuveni 85 eiro.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas