Atklājumi turpina pārsteigt – uz Marsa atrasta karote?

3 komentāri

Atklājumi uz Saules sistēmas ceturtās planētas Marsa turpina pārsteigt – iepriekš uz tā tika saskatīta pārakmeņojusies iguāna, ķivere un pat citplanētieši, bet tagad, izskatās, ka uz sarkanās planētas ir arī metāla karote.

Vismaz šādu atklājumu ir izdarījis kāds japāņu entuziasts, kurš rūpīgi izpētījis visas fotogrāfijas, ko uzņēmis NASA kosmiskais visurgājējs Curiosity. Atgādināsim, ka Curiosity kopš 2012. gada augusta veic Marsa virsmas izpēti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Zinātnieki atklāj, ka šādi pavedieni sniedz aizvien jaunus pierādījumus teorijām, ka Marss, kas ir Zemei vislīdzīgākā planēta Saules sistēmā, reiz bijis piemērots dzīvībai.

NASA aktīvi gatavojas savai nozīmīgajai misijai 2030. gadā, kad uz Marsu tiks nosūtīts pirmais cilvēks.

3 komentāri

TOP komentāri

 • Dr.Schmurge
  +1

  Dr.Schmurge

  kur tā karote ir?????

  03.09.2015 10:11

 • NLO
  0

  NLO

  Diez burtiņu A ieskrāpējuši tie paši, kuri kādreiz lietoja to karoti?...:D

  11.12.2015 20:19

 • Illuminati
  0

  Illuminati

  Gan jau ka ja 100 reizes iezuumo tad kautkas lidzigs karotei tur kautkur ir :D

  22.09.2015 12:27

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas