ASV spiegi mēģinājuši uzlauzt iPhone un iPad šifru

0 komentāri

Jaunā nopludinātā informācijā atklājies, ka ASV Centrālā izlūkošanas pārvalde (CIP) gadiem centusies uzlauzt informācijas tehnoloģiju uzņēmuma Apple ražoto viedtālruņu iPhone un planšetdatoru iPad šifru.

Atsaucoties uz noplūdinātiem dokumentiem, vietne The Intercept atklājusi, ka pārvaldes darbinieki par savu centienu rezultātiem ziņojuši slepenā CIP konferencē 2012. gadā. Dokumenti gan neatklāj, vai un cik lielu informāciju apjomu CIP izdevies iegūt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Iepriekš ASV amatpersonas norādīja, ka izlūkošanas centieni ir domāti, lai novērstu iespējamos teroraktus, un ASV pilsoņu privātums tiek ievērots.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas