ASV izsludina trīs miljonu dolāru atlīdzību par krievu hakeri

0 komentāri

ASV izsludinājusi trīs miljonus dolāru lielu atlīdzību tam, kurš varēs sniegt noderīgu informāciju par hakeri Jevgēniju Bogačovu no Krievijas. Tā ir vislielākā jebkad piesolītā summa kibernoziegumu lietā.

Jevgēniju Bogačovu ASV pērn atzina par vainīgu vērienīgā kiberoperācijā, kurā tika nozagti 100 miljoni ASV dolāru. Pēdējo reizi viņš tika manīts Krievijā, taču, tā kā ASV nav līguma ar Krieviju par noziedznieku izdošanu, viņu arestēt būšot ļoti grūti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tiek uzskatīts, ka J. Bogačovs vadīja datorvīrusa tīklu GameOver Zeus, kas zaga lietotāju internetbankas piekļuves datus. Viņa vadītajā operācijā piedalījušies noziedznieki Krievijā, Ukrainā un Lielbritānijā, un viņš ir pasludināts par vienu no ASV Federālā izmeklēšanas dienesta (FIB) vismeklētākajiem kibernoziedziniekiem.

Foto: REUTERS/SCANPIX

Foto: REUTERS/SCANPIX

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas