Apple prezentējis planšetdatoru iPad jaunākas versijas

0 komentāri

Amerikāņu tehnoloģiju kompānija Apple nākusi klajā ar sava planšetdatora iPad jaunāko versiju iPad Air 2, kas tirgū tiek pozicionēta kā “tievākā” šāda veida ierīce.

Jaunā ierīce ir 6,1 milimetru bieza un aprīkota ar Touch ID pirkstu nospiedumu sensoru. Ierīcē ir A8X procesors, kas ir Apple jaunākajos viedtālruņos izmantotā procesora ātrāka versija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Daži eksperti gan ir bažīgi, vai šie uzlabojumi būs pietiekami, lai būtiski uzlabotu iPad pārdošanas rādītājus.

Līdz ar iPad Air 2 kompānija Apple prezentēja arī kompānijas mazākā planšetdatora versiju – iPad Mini 3. Līdzīgi kā tā lielākais brālis arī iPad Mini 3 ieguvis pirkstu nospiedumu atpazīšanas funkciju, taču šajā viedierīcē tiek izmantots nedaudz vecākais A7 procesors, tāpat arī iPad Mini 3 ir aprīkots ar zemākas izšķirtspējas kameru.

Apple jaunākie dati liecina, ka laika posmā no šā gada aprīļa līdz jūnijam kompānija kopumā ir pārdevusi 13,3 miljonus iPad, kas ir par 9% mazāk nekā attiecīgā laika posmā pērn. Pasaulē kopumā gada laikā planšetdatoru pārdošanas apjomi piedzīvojuši kāpumu 11% apmērā. Lielākās ieguvējas ir tādas tehnoloģiju firmas kā Lenovo un Asus, liecina IDS dati.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? šodien 09:03

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas