Apple lietotāju privātie dati var būt apdraudēti, brīdina kompānijas vadītājs

1 komentārs

Tehnoloģiju giganta Apple vadītājs paziņojis, ka Sanbernardīno teroraktu uzbrucēja telefona atbloķēšana apdraudētu simtiem miljonu kompānijas produktu lietotāju visā pasaulē.

Apple vadītājs Tims Kuks akcentējis, ka ASV tiesas pieprasījums iesaistīties uzbrucējam piederošā telefona atbloķēšanā ir nepieļaujams.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Atbloķējot vienu telefonu, šādu pašu metodi var izmantot arī pārējiem modeļiem un tādējādi tiek apdraudēta Apple lietotāju datu neaizskaramība. Kuks paziņojis, ka jautājumu tuvākajā laikā apspriedīs arī ar ASV prezidentu.

Foto

Lai iegūtu izmeklēšanā nozīmīgu informāciju, ASV Federālais izlūkošanas birojs jau vairākus mēnešus nesekmīgi cenšas atbloķēt terorista telefonu. Jau vēstījām, ka pērnā gada nogalē teroristu sarīkotā apšaudē Kalifornijas štata Sanbernardīno pilsētā tika nogalināti 14, bet ievainots vēl 21 cilvēks.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Bārts Simpsons
    0

    Bārts Simpsons

    Bet vai tad tas nav asv merkis ?

    25.02.2016 14:37

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas