Apple Īrijas un Dānijas datu centros investēs 1,7 miljardus dolāru

0 komentāri

ASV informācijas tehnoloģiju gigants Apple Inc. pirmdien paziņoja, ka divos datu centros Īrijā un Dānijā investēs 1,7 miljardus eiro, lai Eiropas tirgos uzlabotu interneta pakalpojumus.

“Šīs ievērojamās jaunās investīcijas ir līdz šim lielākais Apple projekts Eiropā,” norāda kompānijas vadītājs Tims Kuks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šie divi datu centri, kas darbību sāks 2017. gadā, pilnībā darbosies ar atjaunojamo enerģiju.

Tie atbalstīs tādus interneta pakalpojumus Eiropas klientiem kā iTunes, App Store, iMessage, Maps un Siri.

Apple šobrīd 19 Eiropas valstīs nodarbina 18 300 cilvēkus, un pēdējos 12 mēnešos vien kompānija radījusi 2000 jaunu darbavietu.

Kā ziņots, Apple šomēnes kļuva par pirmo uzņēmumu, kura tirgus vērtība pārsniegusi 700 miljardus dolāru, pateicoties kompānijas veiksmīgajiem darbības rezultātiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas