Apple atsauc audiosistēmu Beats Pill XL

0 komentāri

ASV informācijas tehnoloģiju gigants Apple trešdien aicināja audiosistēmas Beats Pill XL īpašniekus pārtraukt tās lietošanu saistībā ar iespējamiem aizdegšanās riskiem.

Kompānija paziņoja, ka Beats Pill XL īpašniekiem vajadzētu atdot šo produktu veikalā, jo tā akumulators var pārkarst.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kopš nonākšanās tirdzniecībā pērn vairāk nekā 230 000 Beats Pill XL skaļruņu pārdoti Ziemeļamerikā vien, bet atsaukums izsludināts visā pasaulē.

Informācija liecina, ka defektīvās iekārtas dēļ ticis ievainots vismaz viens cilvēks.

Apple piedāvā klientiem nosūtīt kasti, lai tie varētu atdot produktu, ja viņi mājaslapā aizpildīs pieteikumu.

Uzņēmums šo audio sistēmu savā interneta vietnē pārdeva par 269,95 sterliņu mārciņām (371 eiro), un kompānija piedāvā kredītu Apple Store vietnē vai elektronisku maksājumu 215 mārciņu (295 eiro) apmērā kā kompensāciju jebkuram, kurš atdos šo ierīci.

Taču Apple atmaksās klientiem ierīces cenu pilnībā, ja viņi varēs uzrādīt čeku vai kādu citu pirkuma pierādījumu.

Kā ziņots, Apple pērn par trīs miljardiem dolāru iegādājās Beats Music straumēšanas pakalpojumu, gan arī Beats Electronics, kas nodarbojas ar personālās audio elektronikas ražošanu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas