Android ierīces bez maksas saņem Nokia navigācijas aplikāciju HERE Maps

0 komentāri

Somijas telekomunikāciju tehnoloģiju kompānija Nokia paziņojusi, ka piedāvā bez maksas HERE Maps navigācijas aplikāciju, kas tikusi pielāgota operētājsistēmai Android.

Līdz šim HERE Maps aplikācija bija pieejama beta jeb izmēģinājuma versijā un to varēja bez maksas lejupielādēt no HERE produktu interneta vietnes.

Analītiķi norāda, ka viena no šīs aplikācijas lieliskākajām funkcijām ir tās darbība bez interneta pieslēguma. Tas nozīmē, ka lietotāji var lejupielādēt vairāk nekā 100 pilsētu kartes un lietot tās bez nepieciešamības maksāt par dārgo bezvada interneta savienojumu.

Līdz šim HERE Maps navigācija, kas standartā pieejama Windows telefonos, kā iepriekš uzstādīta aplikācija bija atrodama vien Samsung Galaxy ierīcēs.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas