Amazon draud pārcelt bezpilota lidaparātu izmēģinājumus prom no ASV

0 komentāri

ASV interneta tirdzniecības gigants Amazon paziņojis, ka apsver iespēju pārcelt bezpilota lidaparātu izmēģinājumus sūtījumu piegādēm no Amerikas Savienotajām Valstīm uz citurieni, jo ASV regulatori kavējas ar attiecīgo atļauju izsniegšanu.

Amazon viceprezidents Pols Maiseners vēstulē ASV Federālajai aviācijas administrācijai (FAA) norādīja, ka, laikus nesaņemot apstiprinājumu izmēģinājumu veikšanai, uzņēmums sāks veikt izmēģinājumus citur.

Vēstulē norādīts, ka šīs izmēģinājumu vietas ļauj Amazon ātri uzbūvēt un pārveidot lidaparātus Prime Air, konstruējot jaunus dizainus un veicot uzlabojumus.

Amazon cerēja attīstīt bezpilota lidaparātu projektu ASV, tostarp radot jaunas darbavietas un veicot investīcijas, bet regulatori nav atraduši iespēju dot projektam zaļo gaismu, norādīts vēstulē.

Amazon dibinātājs Džefs Bezoss šonedēļ paziņoja, ka cer virzīties uz priekšu ar bezpilota lidaparātu izmantošanu preču piegādē, bet noteikumi un regulas to var aizkavēt. Tādējādi citās valstīs bezpilota lidaparātu piegādes varētu tikt ieviestas ātrāk nekā ASV.

Amazon pagājušajā gadā paziņoja, ka plāno attīstīt piegāžu sistēmu, kurā mazākās paciņas varētu tikt piegādātas mazāk nekā 30 minūšu laikā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas