Amazon darbinieki streiko; sūtījumi Ziemassvētkos var nesasniegt adresātus

0 komentāri

Daudzas dāvanas un citi sūtījumi Ziemassvētkos var adresātus nesasniegt un pienākt ar kavēšanos.  Interneta giganta Amazon darbinieki Vācijā sākuši streiku, pieprasot atalgojuma paaugstināšanu.

Šis pēdējās nedēļas laikā ir jau otrs Amazon darbinieku streiks Vācijā un turpināsies trīs dienas.

Tā nolūks ir palielināt spiedienu uz Amazon Ziemassvētku tirdzniecības sezonas laikā, kad kompānija piedāvā speciālās atlaižu kampaņas un pārdošanas apjoms ievērojami palielinās.

Arodbiedrība pieprasa, lai 9000 Amazon darbinieku Vācijā saņemtu atalgojumu saskaņā ar mazumtirdzniecības un pasta sūtījumu nozarēs panākto algu vienošanos.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas