airDog drīzumā plāno uzsākt ražošanu Latvijā un pošas uz Lasvegasu

0 komentāri

Patlaban airDog bezpilota lidaparāts, kas paredzēts sporta aktivitāšu iemūžināšanai no putna lidojuma, gatavojas diviem nozīmīgiem pagrieziena punktiem – ierīces ražošanas uzsākšanai Latvijā, kā arī pasaulē lielākajai tehnoloģiju izstādei Consumer Electronics Show (CES) 2015, kas, kā ierasts, notiks Lasvegasā, portālam Skaties.lv atklāja uzņēmuma Helico Aerospace Industries līdzdibinātājs Edgars Rozentāls.

Drīzumā plānots pirmos airDog 20 testa ierīces prototipus piegādāt entuziastiem, kas to atbalstījuši pūļa līdzfinansēšanas vietnē KickStarter, taču masveidā airDog ražošanu plānots sākt šā gada beigās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ražošana notiks kompānijas HansaMatrix uzņēmumā SIA Hanzas Elektronika, kurai ir divi ražošanas centri – Ogrē un Ventspilī.

Pašlaik ražošanas uzsākšana ir primārais Helico Aerospace Industries uzdevums, atzina E. Rozentāls.

Viņš arī atklāja, ka nākamais solis ir dalība izstādē CES 2015, kas notiks Lasvegasā. ”Dalība šajā izstādē ir diezgan grandiozs pasākums Latvijas uzņēmumam,” norādīja kompānijas līdzīpašnieks.

CES parasti ir centrālais tā brīža notikums tehnoloģiju pasaulē, kas pulcē lielākas tehnoloģijas kompānijas un industrijas profesionāļus. Nereti tehnoloģiju kompānijas izvēlas tieši šo pasākumu par vietu, kur savas inovācijas prezentēt pirmo reizi.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas